TRENING PERSONALNY
Kraków

To świetny sposób aby  bezpiecznie i skutecznie w krótkim czasie ułatwić sobie osiągniecie zamierzonego celu sylwetkowego. Decydując się na  współprace ze mną gwarantuję Ci, że Twoje potrzeby oraz oczekiwania będą na pierwszym miejscu!

Posiadam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu skutecznych treningów personalnych. Na co dzień trenuję z osobami o różnym stopniu zaawansowania, w każdym wieku. Niezależnie od tego czy jesteś osobą zupełnie poczatkującą i nigdy nie miałaś styczności z siłownią, czy jesteś osoba która trenuje już dłuższy czas.

Trenując pod moim okiem masz pewność że ułożę dla Ciebie indywidualny plan treningowy, dobiorę skuteczne ćwiczenia, zadbam o poprawną technikę ich  wykonania, nauczę Cię obsługi sprzętu, a  przede wszystkim zadbam o Twoje bezpieczeństwo oraz komfort podczas treningu!

Moje sesje treningowe są przyjemne ale zarazem intensywne, dzięki czemu po ich zakończeniu poczujesz się spełniona i przekonana, że włożony w to wysiłek przyniesie rezultaty, które będą widoczne z treningu na trening!

Od siebie gwarantuje dużą dawkę  wiedzy, motywacji, wsparcia oraz miło i ciekawie spędzony czas na treningach!

Współpracę zawsze rozpoczynam dokładnym wywiadem dotyczącym Twojej osoby. Chcę poznać Twoje potrzeby, cele z którymi do mnie przyszłaś, aktualny stan zdrowia,  ewentualne ograniczenia, kontuzje a także doświadczenie treningowe. Dzięki tym informacjom ustalę dla Ciebie indywidualny plan treningowy oraz wspólnie określimy wyznaczone cele, które możemy zrealizować w wyznaczonym czasie. Na pierwszym naszym spotkaniu dokonamy również pierwszych pomiarów ciała, które będziemy regularnie powtarzać.                            

W zależności od Twojego celu, trenując ze mną:

Zredukujesz zbędna tkankę tłuszczową
Zbudujesz jakościową masę mięśniową